Logo

Výsledky Časovky na Zošku až k hviezdam... (alebo hvezdárni:-) 2010

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Ďakujeme všetkým  pretekárom, že prišli na našu časovku si zmerať sily. Samozrejme každého zaujíma, ako dopadol, tak tuná je

Výsledková listina.

Kategória Chlapci do 18 rokov (ročník narodenia 1992 - xxx)

1. miesto   Tomáš Suchár
2. miesto   Tomáš Rajtar
3. miesto    Timotej Pažitný

Úplná výsledková listina kategórie

 

poradie meno a priezvisko kategoria cas
1 Tomáš Suchár 2  00:18:37
2 Tomáš Rajtar 2  00:21:36
3 Timotej Pažitný 2  00:22:30
4 Daniel Kanka 2  00:22:51
5 Jakub Lačok 2  00:26:29
6 Juraj Kunovský 2  00:31:46

 

 Kategória Dievčatá do 18 rokov (ročník narodenia 1992 - xxx)

1. miesto   Gabriela Lalinská

Úplná výsledková listina kategórie

 

poradie meno a priezvisko kategoria cas
1 Gabriela Lalinská 1  00:39:06

 

Kategória Muži 19 - 39 rokov (ročník narodenia 1971 - 1991)

1. miesto   Martin Ščasnár
2. miesto   Matúš Uher
3. miesto    Zdeněk Fáber

Úplná výsledková listina kategórie

 

  meno a priezvisko kategoria cas
1 Martin Ščasnár 5  00:17:30
2 Matúš Uher 5  00:18:34
3 Zdeněk Fáber 5  00:18:38
4 Rastislav Remeň 5  00:18:45
5 Michal Fraňo 5  00:18:55
6 Milan Dermíšek 5  00:19:04
7 Matej Krištín 5  00:19:27
8 Marin Klinko 5  00:19:40
9 Dušan Žila 5  00:20:55
10 Martin Neradovič 5  00:21:47
11 Ľudovít Švec 5  00:22:22
12 Dušan Slávik 5  00:22:32
13 Rastislav Kráľ 5  00:22:59
14 Marek Suchoň 5  00:23:03
15 Martin Gajdoš 5  00:23:03
16 Filip Galko 5  00:23:39
17 Mário Zeman 5  00:25:25
18 Miroslav Kolárik 5  00:26:50
19 Oliver Lazo 5  00:27:13
20 Peter Ferianc 5  00:27:24
21 Martin Šimko 5  00:27:45
22 Marián Gernát 5  00:30:42
23 Peter Fraňo 5  00:30:48

 

Kategória Ženy 19 - 39 rokov (ročník narodenia 1971 - 1991)

1. miesto   Júlia Jurčová
2. miesto   Karin Bäumlová
3. miesto    Zuzana Ondrášiková

Úplná výsledková listina kategórie

 

poradie meno a priezvisko kategoria cas
1 Júlia Jurčová 3  00:22:54
2 Karin Bäumlová 3  00:23:54
3 Zuzana Ondrášiková 3  00:24:26
4 Martina Stoláriková 3  00:38:42

 

Kategória Muži od 40 do 49 rokov (ročník narodenia 1961 až 1970)

1. miesto   Cyril Gandžala
2. miesto   Ladislav Velicsányi
3. miesto    Ľubomír Kollár

Úplná výsledková listina kategórie

 

  meno a priezvisko kategoria cas
1 Cyril Gandžala 6  00:18:19
2 Ladislav Velicsányi 6  00:18:52
3 Ľubomír Kollár 6  00:19:41
4 Dušan Holbík 6  00:20:32
5 Miroslava Kočík 6  00:20:54
6 Ivan Červenka 6  00:21:39
7 Miroslav Cisár 6  00:22:05
8 Dušan Hodúr 6  00:22:06
9 Juraj Cengel 6  00:22:41
10 Jaroslav Hruška 6  00:23:07
11 Milan Lačok 6  00:24:19
12 Jozef Bielik 6  00:25:46
13 Alain Plassiard 6  00:25:49
14 Anton Gašparík 6  00:26:45
15 Igor Fábry 6  00:26:51
16 Emil Peško 6  00:27:57
17 Roman Kučera 6  00:28:05
18 Tomáš Michálek 6  00:28:58
19 Branislav Šimkanin 6  00:29:20
20 Stanislav Lešo 6  00:29:58
21 Ivo Klinka 6 DNF

 

Kategória Muži nad 50 rokov 

1. miesto   Gustáv Škopek
2. miesto   Jozef Tahotný
3. miesto   Ján Graňák

Úplná výsledková listina kategórie

 

  meno a priezvisko kategoria čas štartu
1 Gustáv Škopek 7  00:19:16
2 Jozef Tahotný 7  00:20:39
3 Ján Graňák 7  00:21:20
4 Michal Čulen 7  00:23:02
5 Vladimír Mackuliak 7  00:23:25
6 Ján Rajtar 7  00:23:26
7 Ján Uher 7  00:23:31
8 Emil Jurkovič 7  00:23:51
9 Miroslav Peško  7  00:25:24
10 Dušsn Hrubý 7  00:29:03
11 Milan Vávra 7  00:29:42
12 Ladislav Michlík 7  00:30:23
13 Bohuslav Corič 7  00:32:28
14 Branislav Lalinský 7  00:33:19
15 Peter Majtán 7  00:33:52
16 Peter Fraňo 7  00:34:21

 

Kategória Ženy nad 40 rokov

1. miesto  Maria Karovic
2. miesto  Drahoslava Repčíková
3. miesto  Jarmila Fábryová

Úplná výsledková listina kategórie

 

  meno a priezvisko kategoria čas štartu
1 Maria Karovic 4  00:30:01
2 Drahoslava Repčíková 4  00:36:12
3 Jarmila Fábryová 4  00:38:54
4 Marie Fraňová 4  00:39:47

 

 

Kategória Železničiari

 

1 Cyril Gandžala 6  00:18:19 1967 6 CK Svätý Jur
2 Ľubomír Kollár 6  00:19:41 1964 6  
3 Dušan Holbík 6  00:20:32 1965 6 ŠK Cyklo-tour Sereď
4 Miroslava Kočík 6  00:20:54 1964 6  
5 Ivan Červenka 6  00:21:39 1969 6 AŠK
6 Mário Zeman 5  00:25:25 1979 5  
7 Oliver Lazo 5  00:27:13 1974 5  

 

 

 

 

 Rekord trasy 

Milan Brída 17:23 (2008)

 

GRATULUJEME!

kompletnú fotogalériu z pretekov si môžete pozrieť na nasledujúcich odkazoch

http://picasaweb.google.com/sportreport2.sk/

 

 
sportreport.sk