Logo

Detské preteky NCS 2010

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Výsledky okresného kola Pezinok - Národná cyklistická súťaž 8.ročník detských pretekov 2010

AŠK Pezinok zorganizoval okresné kolo  8. ročníka Národnej cyklistickej súťaže žiakov materských, základných a stredných škôl v cyklistike o Pohár olympijského víťaza Antona Tkáča  

Výsledková listina.

 Kategória MIKRO  2004 a ml. 

1. Veronika Uhlárová                            1. René Roger

2. Kristína Focková                               2. Šimon Bruner

3. Hanka Peigerová                               3. Dominik Haluška

  Kategória MILI   2002-2003 

1. Šimon Antal                                      1. Silvia Majbová

2. Karol Čapucha                                   2. Júlia Remenárová

3. René Roger                                        3. Pavlínka Pilková

 Kategória MINI   2000-2001 

1. Marián Miklušek                                1. Natália Miklušková

2. Adam Naňo                                       2. Zuzana Brocková

3. Medard Féder                                   3. Kristína Michalková

 Kategória  mladší žiaci    1998-1999 

1. Jakub Juran

2. Juraj Janušek

3. Simon Svoboda

 Kategória starší žiaci   1996-1997 

1. Matúš Skovajsa                                 1. Nina Janušíková

2. Matúš Valent                                     2. Michaela Poizlová

 Kategória dorastenci  1994-1995 

1. Timotej Pažitný

2. Adam Dej

 Kategória starší dorastenci  1992-1993 

1. Daniel Kanka

 

Kompletné výsledky detský pretek 2010   

MIKRO

Dievčatá

1.   Veronika Uhlárová
2.   Kristína Focková
3.   Hanka Peigerová
4.   Veronika Trubačová
5.   Nela Skovajsová
6.   Natália Ráczová
7.   Natália Trubačová
8.   Viktória Focková
9.   Amália Opetová
10. Lenka Halušková

chlapci

1.   René Roger
2.   Šimon Bruner
3.   Dominik Haluška
4.   Martin Uhlár
5.   Matúš Michalko
6.   Adam Opet
7.   Adam Duffala
8.   Kristián Kováč
9.   Peter Foltanovič   

 

MILI  Dievčatá

1.   Silvia Majbová
2.   Júlia Remenárová
3.   Pavlínka Pilková 

Chlapci

1.   Šimon Antal
2.   Karol Čapucha
3.   René Roger
4.   Juraj  Pavlovič
5.   Matúš Hlavatovič
6.   Filip Dubovský
7.   Radovan Jakub Horák  

MINI 

Dievčatá

1.   Natália Miklušková
2.   Zuzana Brocková
3.   Kristína Michalková 

chlapci

1.   Marián Miklušek
2.   Adam Naňo
3.   Medard Féder
4.   Juraj Plško
5.   Jakub Drahoš
6.   Ondrej Hlavatovič 

Mladší žiaci 

chlapci

1.   Jakub Juran
2.   Juraj Janušek
3.   Simon Svoboda
4.   Andrej Dubovský
5.   Michal Antal
6.   Oliver Okurhlica
7.   Denis Mocko
8.   Lukáš Juran
9.   Ján Synák  

STARŠÍ ŽIACI 

Chlapci

1.   Matúš Skovajsa
2.   Matúš Valent 

dievčatá

1.   Nina Janušíková
2.   Michaela Poizlová  

DORASTENCI 

chlapci

1.   Timotej Pažitný
2.   Adam Dej  

STARŠÍ DORASTENCI 

1. Daniel Kanka

 

Fotogalériu z pretekov si môžete pozrieť na nasledujúcom odkaze

http://picasaweb.google.com/sportreport2.sk/2010_06_11_ncs#

 

stránky celoslovenského organizátora

 

http://www.ncs.sk

 

sportreport.sk