SportReport AŠK Pezinok
Log in
updated 6:32 AM CEST, Oct 24, 2017

Výsledky Časovky na Zošku až k hviezdam... (alebo hvezdárni:-) 2012

  • Published in výsledky

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Ďakujeme všetkým  pretekárom, že prišli na našu časovku si zmerať sily. Tuná nasledujú výsledky pre rok 2012

Výsledková listina.

Kategória Chlapci do 18 rokov

1. miesto: Jakub Lačok

2. miesto: Boris Zvodár

3. miesto: Timotej Pažitný

 

Úplná výsledková listina kategórie

meno a priezvisko adresa rok narodenia klub cas
1 Jakub Lačok Pezinok 1994 ŠK Mirage 00:19:14
2 Boris Zvodár Váhovce 1994 CK AB Sereď 00:19:40
3 Timotej Pažitný Pezinok 1995 AŠK Sportreport Pezinok 00:20:28
4 Filip Žilka Leopoldov 1995 CK AB Sereď 00:20:39
5 Timotej Maták Zohor 1994 0 00:21:07
6 Richard Baňak Viničné 1995 0 00:21:11
7 Peter Frohlich Pezinok 1995 Mirage Pezinok 00:23:30
8 Anton Ivanovič Zavar 1998 0 00:23:49
9 Marian Miklušek Viničné 2000 0 00:26:13
10 Dalibor Baňak Viničné 1997 0 00:26:24
11 Matej Ševčík Modra 1998 0 00:27:12
12 Samuel Ševčík Modra 1996 0 00:34:12
13 Matej Kudrnáč Modra 2001 0 00:38:24

Kategória Muži 19 - 39 rokov

1. miesto: Martin Wachs

2. miesto: Peter Harceg

3. miesto: Ivan Harceg, Maroš Palik

Úplná výsledková listina kategórie

meno a priezvisko adresa rok narodenia klub cas
1 Martin Wachs Bratislava 1990 AŠK Inter Bratislava 00:16:25
2 Peter Harceg Partizánske 1978 0 00:17:01
3 Ivan Harceg Partizánske 1978 0 00:17:41
4 Maroš Palik Vysoká pri Morave 1977 0 00:17:41
5 Pavol Dobiaš Melčice 1984 Dema Racing Team Senica 00:17:53
6 Patrik Berec Pezinok 1988 cykloshopa.sk 00:17:56
7 Juraj Černoch Košice 1983 0 00:18:08
8 Matúš Uher Modra 1982 TRAX Pezinok 00:18:28
9 András Szakál Senec 1979 0 00:18:30
10 Norbert Štefko Limbach 1973 0 00:18:31
11 Michal Fraňo Pezinok 1975 Sokol Pezinok 00:18:33
12 Daniel Lukáč Bardejov 1979 BEERTEAM 00:18:37
13 Rastislav Remeň Jasová 1980 0 00:18:59
14 Karol Vaško Bratislava 1977 0 00:19:08
15 Karol Malík Šamorín 1982 0 00:19:10
16 Lukáš Strezenický Modra 1984 TRAX Pezinok 00:19:23
17 Josef Beneš Úžice CZ 1982 CK Vinohradské šlapky 00:19:23
18 František Januš Dlhé nad Cirochou 1986 Deravé ponožky 00:19:26
19 Tomáš Bizoň Svätý Jur 1989 0 00:19:32
20 Tomáš Vlček Malacky 1989 0 00:19:42
21 Adam Čapucha Limbach 1983 MTB Karpaty Limbach 00:19:45
22 Martin Hyc Kúty 1976 0 00:19:53
23 Filip Mitana Trenčín 1993 0 00:19:54
24 Ivan Myslík Častá 1975 0 00:19:54
25 Daniel Kanka Pezinok 1993 AŠK Sportreport Pezinok 00:19:55
26 Michal Pšenek Dubnica nad Váhom 1990 0 00:19:55
27 Martin Krakovský Bratislava 1974 L.O.R. 00:20:12
28 Daniel Molnár Pezinok 1987 0 00:20:23
29 René Forner Pezinok 1976 0 00:20:38
30 Marian Vasek Malacky 1980 ACC Malacky 00:20:38
31 Miroslav Košút Bratislava 1987 Deravé ponožky 00:20:53
32 Matej Čech Častá 1987 0 00:20:56
33 Michal Mikulášek Lozorno 1989 0 00:21:01
34 Lukáš Čeman Pezinok 1987 P+K Racing Team 00:21:13
35 Matúš Kostický Budmerice 1993 0 00:21:18
36 Marek Parajka Cífer 1977 Jednokolečko 00:21:32
37 Dušan Slávik Píla 1973 0 00:21:41
38 Vladimír Michalec Bratislava 1986 Deravé ponožky 00:21:52
39 Juraj Kľúčik Modra 1974 0 00:22:31
40 Juraj Hupka Svätý Jur 1980 CK Svätý Jur 00:22:39
41 Matej Bittner Pezinok 1986 0 00:22:43
42 Roman Remeň Jasová 1978 0 00:22:59
43 Radovan Turbi Ondrovič Pezinok 1976 0 00:23:21
44 Marian Žáčik Pezinok 1976 P+K Racing Team 00:23:31
45 Martin Chrobák Bratislava 1977 0 00:24:34
46 Ľubomír Bandžuch Stupava 1982 0 00:24:50
47 Eduard Boháček Bratislava 1973 Drominidae 00:25:00
48 Rastislav Slovák Bratislava 1978 MTB Kolečko 00:25:04
49 Richard Rovenský Modra 1975 0 00:25:57
50 Juraj Mozoláni Stupava 1975 0 00:26:01
51 Andrej Marcinek Lučenec 1977 KNK Cykloklub 00:27:00
52 Matej Homola Senec 1994 0 00:27:53
53 Marián Gernát Modra 1977 0 00:30:45
54 Ivan Moravčík Modra 1979 0 00:34:25
55 Emil Selčan Vinosady 1986 0 00:36:52
56 Miroslav Kudrnáč Modra 1997 0 00:37:35
Kategória Ženy do 39 rokov

 

 

1. miesto: Jana Šarkanyová

2. miesto: Monika Babiaková

3. miesto: Terézia Lačoková

Úplná výsledková listina kategórie

poradie meno a priezvisko adresa klub cas
1 Jana Šarkanyová Martin 0 00:21:57
2 Monika Babiaková Pezinok AŠK Sportreport Pezinok 00:25:45
3 Terézia Lačoková Pezinok 0 00:27:27
4 Lucia Miklušková Viničné 0 00:31:10
Kategória Muži od 40 do 49 rokov

 

 

1. miesto: Milan Babka

2. miesto: Roman Hulka

3. miesto: Tibor Hrdlička

Úplná výsledková listina kategórie

meno a priezvisko adresa rok narodenia klub cas
1 Milan Babka Bratislava 1969 CK Dukla Bratislava 00:17:57
2 Roman Hulka Bratislava 1968 Sportservis Team Bratislava 00:17:59
3 Tibor Hrdlička Častá 1970 0 00:18:20
4 Július Bugár Bratislava 1969 AŠK Sportreport Pezinok 00:18:41
5 Ivan Ďurčat Bratislava 1970 Cyklo D.N.V. 00:20:13
6 Miroslav Kováč Bratislava 1967 Športservis Team Ba 00:20:14
7 Jozef Cabadaj Báhoň 1970 0 00:20:23
8 Ivan Pšenek Dubnica nad Váhom 1967 0 00:20:49
9 Róbert Wachs Bratislava 1966 CK Dukla Bratislava 00:20:51
10 Ladislav Marton Limbach 1971 MTB Karpaty Limbach 00:21:09
11 Dušan Hodúr Bratislava 1969 AŠK Sportreport Pezinok 00:21:10
12 Štefan Hupko Báhoň 1972 0 00:21:12
13 Michal Zajíc Bratislava 1968 AŠK Sportreport Pezinok 00:21:47
14 Emil Peško Šenkvice 1964 P+K Racing Team 00:22:12
15 Milan Lačok Pezinok 1963 0 00:22:35
16 Marian Miklušek Viničné 1971 0 00:22:39
17 Peter Salinger Bratislava 1970 0 00:22:48
18 Peter Krajčovič Cífer 1965 0 00:23:27
19 Karol Pisarčík Modra 1963 0 00:23:56
20 Dušan Mráz Senec 1965 0 00:24:00
21 Igor Fábry Modra 1963 0 00:24:37
22 Peter Baňak Viničné 1970 0 00:25:26
23 Rastislav Galovič Modra 1965 0 00:26:01
24 Branislav Surový Bratislava 1964 0 00:26:18
25 Eduard Jašminský Veľké Leváre 1970 Strojár Malacky 00:26:26
26 Peter Kučera Trstín 1972 Kokodrilo Trstín 00:26:45
27 Branislav Šimkanin Bratislava 1967 Drominidae 00:27:09
28 Erik Bilský Pezinok 1972 AŠK Sportreport Pezinok 00:27:33
29 Luboš Paxian Pezinok 1969 0 00:28:33
30 Mário Móro Trnava 1965 0 00:29:38
31 Michal Lím Trnava 1971 0 00:33:03
32 Milan Urban Ivánka pri Dunaji 1967 0 00:33:41
33 Branislav Ševčík Modra 1967 0 00:35:25
34 Radko Gecík Modra 1970 0 00:37:14
Kategória Muži nad 50 rokov 

 

 

1. miesto: Peter Procházka

2. miesto: Ľubomír Kovačócy

3. miesto: Ľubomír Čeman

Úplná výsledková listina kategórie

meno a priezvisko adresa rok narodenia klub cas
1 Peter Procházka Bratislava 1962 CK Falange 00:19:17
2 Ľubomír Kovačócy Cífer 1962 0 00:19:57
3 Ľubomír Čeman Pezinok 1958 P+K Racing Team 00:20:38
4 Štefan Hruška Bratislava 1958 Dukla Bratislava 00:20:47
5 Jozef Tahotný Bratislava 1959 Dukla Bratislava 00:20:58
6 Vlado Mackuliak Bratislava 1957 Cyklo Team Bratislava 00:22:28
7 Dušan Krkoška Bratislava 1954 CK Vajnory 00:22:52
8 Juraj Surový Bratislava 1962 MTB Kolečko 00:22:57
9 Stanislav Beňák Bratislava 1947 0 00:24:08
10 Rudolf Jajcay Pezinok 1950 CK Svätý Jur 00:24:21
11 Ľubomír Drahoš Pezinok 1955 AŠK Sportreport Pezinok 00:24:25
12 Štefan Beňo Viničné 1955 CK Viničné 00:24:26
13 František Griščík Bratislava 1959 0 00:24:32
14 Ján Uher Modra 1959 TRAX Pezinok 00:24:58
15 Ján Stojkovič Pezinok 1944 ŠK Cajla 00:25:02
16 Milan Bacigál Šenkvice 1953 0 00:26:52
17 Anton Gašparík Malacky 1961 TJ Strojár Malacky 00:27:32
18 Peter Majtán Modra 1954 0 00:28:06
19 Vincent Hupka Svätý Jur 1953 CK Svätý Jur 00:28:45
20 Karol Kantek Modra 1948 0 00:29:00
21 František Letovanec Bratislava 1942 Slovak Media Cycling Team 00:29:45
Kategória Ženy nad 40 rokov

 

1. miesto: Monika Palečková

2. miesto: Ľubica Kalivodová

3. miesto: Darina Hupková

Úplná výsledková listina kategórie

meno a priezvisko adresa klub cas
1 Monika Palečková Stupava MTB Kolečko 00:27:18
2 Ľubica Kalivodová Pezinok 0 00:27:40
3 Darina Hupková Svätý Jur CK Svätý Jur 00:30:51
4 Maya Karovic Pezinok KOB Sokol Pezinok 00:31:54
5 Božena Čemanová Pezinok P+K Racing Team 00:32:38
6 Alena Grausová Svätý Jur CK Svätý Jur 00:33:40
7 Jarmila Fábryová Modra 0 00:37:35

Výsledky bez určenia kategorie

štartové číslo meno a priezvisko adresa rok narodenia klub cas
1 90 Martin Wachs Bratislava 1990 AŠK Inter Bratislava 00:16:25
2 61 Peter Harceg Partizánske 1978 0 00:17:01
3 71 Ivan Harceg Partizánske 1978 0 00:17:41
4 86 Maroš Palik Vysoká pri Morave 1977 0 00:17:41
5 82 Pavol Dobiaš Melčice 1984 Dema Racing Team Senica 00:17:53
6 27 Patrik Berec Pezinok 1988 cykloshopa.sk 00:17:56
7 74 Milan Babka Bratislava 1969 CK Dukla Bratislava 00:17:57
8 105 Roman Hulka Bratislava 1968 Sportservis Team Bratislava 00:17:59
9 72 Juraj Černoch Košice 1983 0 00:18:08
10 135 Tibor Hrdlička Častá 1970 0 00:18:20
11 41 Matúš Uher Modra 1982 TRAX Pezinok 00:18:28
12 116 András Szakál Senec 1979 0 00:18:30
13 124 Norbert Štefko Limbach 1973 0 00:18:31
14 122 Michal Fraňo Pezinok 1975 Sokol Pezinok 00:18:33
15 48 Daniel Lukáč Bardejov 1979 BEERTEAM 00:18:37
16 117 Július Bugár Bratislava 1969 AŠK Sportreport Pezinok 00:18:41
17 2 Rastislav Remeň Jasová 1980 0 00:18:59
18 85 Karol Vaško Bratislava 1977 0 00:19:08
19 64 Karol Malík Šamorín 1982 0 00:19:10
20 97 Jakub Lačok Pezinok 1994 ŠK Mirage 00:19:14
21 121 Peter Procházka Bratislava 1962 CK Falange 00:19:17
22 39 Lukáš Strezenický Modra 1984 TRAX Pezinok 00:19:23
23 49 Josef Beneš Úžice CZ 1982 CK Vinohradské šlapky 00:19:23
24 133 František Januš Dlhé nad Cirochou 1986 Deravé ponožky 00:19:26
25 43 Tomáš Bizoň Svätý Jur 1989 0 00:19:32
26 11 Boris Zvodár Váhovce 1994 CK AB Sereď 00:19:40
27 89 Tomáš Vlček Malacky 1989 0 00:19:42
28 125 Adam Čapucha Limbach 1983 MTB Karpaty Limbach 00:19:45
29 67 Martin Hyc Kúty 1976 0 00:19:53
30 26 Filip Mitana Trenčín 1993 0 00:19:54
31 84 Ivan Myslík Častá 1975 0 00:19:54
32 7 Daniel Kanka Pezinok 1993 AŠK Sportreport Pezinok 00:19:55
33 24 Michal Pšenek Dubnica nad Váhom 1990 0 00:19:55
34 59 Ľubomír Kovačócy Cífer 1962 0 00:19:57
35 127 Martin Krakovský Bratislava 1974 L.O.R. 00:20:12
36 79 Ivan Ďurčat Bratislava 1970 Cyklo D.N.V. 00:20:13
37 21 Miroslav Kováč Bratislava 1967 Športservis Team Ba 00:20:14
38 68 Daniel Molnár Pezinok 1987 0 00:20:23
39 102 Jozef Cabadaj Báhoň 1970 0 00:20:23
40 8 Timotej Pažitný Pezinok 1995 AŠK Sportreport Pezinok 00:20:28
41 76 René Forner Pezinok 1976 0 00:20:38
42 87 Marian Vasek Malacky 1980 ACC Malacky 00:20:38
43 113 Ľubomír Čeman Pezinok 1958 P+K Racing Team 00:20:38
44 31 Filip Žilka Leopoldov 1995 CK AB Sereď 00:20:39
45 77 Štefan Hruška Bratislava 1958 Dukla Bratislava 00:20:47
46 23 Ivan Pšenek Dubnica nad Váhom 1967 0 00:20:49
47 73 Róbert Wachs Bratislava 1966 CK Dukla Bratislava 00:20:51
48 130 Miroslav Košút Bratislava 1987 Deravé ponožky 00:20:53
49 70 Matej Čech Častá 1987 0 00:20:56
50 10 Jozef Tahotný Bratislava 1959 Dukla Bratislava 00:20:58
51 94 Michal Mikulášek Lozorno 1989 0 00:21:01
52 88 Timotej Maták Zohor 1994 0 00:21:07
53 126 Ladislav Marton Limbach 1971 MTB Karpaty Limbach 00:21:09
54 120 Dušan Hodúr Bratislava 1969 AŠK Sportreport Pezinok 00:21:10
55 111 Richard Baňak Viničné 1995 0 00:21:11
56 104 Štefan Hupko Báhoň 1972 0 00:21:12
57 46 Lukáš Čeman Pezinok 1987 P+K Racing Team 00:21:13
58 69 Matúš Kostický Budmerice 1993 0 00:21:18
59 106 Marek Parajka Cífer 1977 Jednokolečko 00:21:32
60 83 Dušan Slávik Píla 1973 0 00:21:41
61 118 Michal Zajíc Bratislava 1968 AŠK Sportreport Pezinok 00:21:47
62 134 Vladimír Michalec Bratislava 1986 Deravé ponožky 00:21:52
63 81 Jana Šarkanyová Martin 1978 0 00:21:57
64 45 Emil Peško Šenkvice 1964 P+K Racing Team 00:22:12
65 34 Vlado Mackuliak Bratislava 1957 Cyklo Team Bratislava 00:22:28
66 9 Juraj Kľúčik Modra 1974 0 00:22:31
67 96 Milan Lačok Pezinok 1963 0 00:22:35
68 58 Juraj Hupka Svätý Jur 1980 CK Svätý Jur 00:22:39
69 115 Marian Miklušek Viničné 1971 0 00:22:39
70 62 Matej Bittner Pezinok 1986 0 00:22:43
71 80 Peter Salinger Bratislava 1970 0 00:22:48
72 47 Dušan Krkoška Bratislava 1954 CK Vajnory 00:22:52
73 16 Juraj Surový Bratislava 1962 MTB Kolečko 00:22:57
74 1 Roman Remeň Jasová 1978 0 00:22:59
75 29 Radovan Turbi Ondrovič Pezinok 1976 0 00:23:21
76 53 Peter Krajčovič Cífer 1965 0 00:23:27
77 28 Peter Frohlich Pezinok 1995 Mirage Pezinok 00:23:30
78 44 Marian Žáčik Pezinok 1976 P+K Racing Team 00:23:31
79 63 Anton Ivanovič Zavar 1998 0 00:23:49
80 92 Karol Pisarčík Modra 1963 0 00:23:56
81 20 Dušan Mráz Senec 1965 0 00:24:00
82 6 Stanislav Beňák Bratislava 1947 0 00:24:08
83 57 Rudolf Jajcay Pezinok 1950 CK Svätý Jur 00:24:21
84 19 Ľubomír Drahoš Pezinok 1955 AŠK Sportreport Pezinok 00:24:25
85 60 Štefan Beňo Viničné 1955 CK Viničné 00:24:26
86 108 František Griščík Bratislava 1959 0 00:24:32
87 100 Martin Chrobák Bratislava 1977 0 00:24:34
88 4 Igor Fábry Modra 1963 0 00:24:37
89 131 Ľubomír Bandžuch Stupava 1982 0 00:24:50
90 40 Ján Uher Modra 1959 TRAX Pezinok 00:24:58
91 33 Eduard Boháček Bratislava 1973 Drominidae 00:25:00
92 75 Ján Stojkovič Pezinok 1944 ŠK Cajla 00:25:02
93 13 Rastislav Slovák Bratislava 1978 MTB Kolečko 00:25:04
94 114 Peter Baňak Viničné 1970 0 00:25:26
95 119 Monika Babiaková Pezinok 1975 AŠK Sportreport Pezinok 00:25:45
96 99 Richard Rovenský Modra 1975 0 00:25:57
97 14 Juraj Mozoláni Stupava 1975 0 00:26:01
98 25 Rastislav Galovič Modra 1965 0 00:26:01
99 112 Marian Miklušek Viničné 2000 0 00:26:13
100 15 Branislav Surový Bratislava 1964 0 00:26:18
101 110 Dalibor Baňak Viničné 1997 0 00:26:24
102 93 Eduard Jašminský Veľké Leváre 1970 Strojár Malacky 00:26:26
103 35 Peter Kučera Trstín 1972 Kokodrilo Trstín 00:26:45
104 18 Milan Bacigál Šenkvice 1953 0 00:26:52
105 128 Andrej Marcinek Lučenec 1977 KNK Cykloklub 00:27:00
106 32 Branislav Šimkanin Bratislava 1967 Drominidae 00:27:09
107 50 Matej Ševčík Modra 1998 0 00:27:12
108 12 Monika Palečková Stupava 1965 MTB Kolečko 00:27:18
109 95 Terézia Lačoková Pezinok 1996 0 00:27:27
110 42 Anton Gašparík Malacky 1961 TJ Strojár Malacky 00:27:32
111 129 Erik Bilský Pezinok 1972 AŠK Sportreport Pezinok 00:27:33
112 17 Ľubica Kalivodová Pezinok 1961 0 00:27:40
113 98 Matej Homola Senec 1994 0 00:27:53
114 91 Peter Majtán Modra 1954 0 00:28:06
115 30 Luboš Paxian Pezinok 1969 0 00:28:33
116 56 Vincent Hupka Svätý Jur 1953 CK Svätý Jur 00:28:45
117 101 Karol Kantek Modra 1948 0 00:29:00
118 65 Mário Móro Trnava 1965 0 00:29:38
119 5 František Letovanec Bratislava 1942 Slovak Media Cycling Team 00:29:45
120 78 Marián Gernát Modra 1977 0 00:30:45
121 55 Darina Hupková Svätý Jur 1959 CK Svätý Jur 00:30:51
122 109 Lucia Miklušková Viničné 1995 0 00:31:10
123 132 Maya Karovic Pezinok 1958 KOB Sokol Pezinok 00:31:54
124 103 Božena Čemanová Pezinok 1962 P+K Racing Team 00:32:38
125 107 Michal Lím Trnava 1971 0 00:33:03
126 54 Alena Grausová Svätý Jur 1972 CK Svätý Jur 00:33:40
127 66 Milan Urban Ivánka pri Dunaji 1967 0 00:33:41
128 52 Samuel Ševčík Modra 1996 0 00:34:12
129 38 Ivan Moravčík Modra 1979 0 00:34:25
130 51 Branislav Ševčík Modra 1967 0 00:35:25
131 22 Emil Selčan Vinosady 1986 0 00:36:52
132 123 Radko Gecík Modra 1970 0 00:37:14
133 3 Jarmila Fábryová Modra 1963 0 00:37:35
134 37 Miroslav Kudrnáč Modra 1997 0 00:37:35
135 36 Matej Kudrnáč Modra 2001 0 00:38:24

 

Rekord trasy 

 

 

Martin Wachs 16:16 (2011)


 

GRATULUJEME!

kompletnú fotogalériu z pretekov si môžete pozrieť na nasledujúcich odkazoch

fotogaléria zo štartu od Romana Kučeru

fotogaléria Jozefa Pilinského

 


 
 

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť

  1. Zažili sme
  2. Vyskúšali sme
  3. Pochodili sme
  4. Organizujeme

Nitriansky cyklomaratón 2017

Cestná cyklistika 09-09-2017

Dlho som žiaden dojáčik nenapísal a preto by sa patrilo vyplniť túto medzeru, obzvlášť v prípade nedočkavých čitateľov. Tieto preteky bývali skutočne morda, nielen kvôli horúcemu počasiu, nedostatku t...

TT - RYSY 2017

Cestná cyklistika 15-08-2017

Ale teraz si nevymýšľam. Na TT-Rysy som vlastne ani nechcel ísť. Hľadal som len výhovorky, aby som nemusel ísť. Pred dvoma týždňami som bol na Maratona dles Dolomites a s boľavým chrbtom čo som si odt...

Maratona dles Dolomites 2017

Cestná cyklistika 15-08-2017

Alebo návrat na miesto činu po 10 rokoch a desiatich kilách živej váhy navyše. :-) Snažil som sa v rámci dostupných možností na tento maratón pripraviť čo najlepšie, ako sa len dalo. To znamená aspoň...

Test Garmin Edge 820

Športovec používa HW SW 20-08-2017

Koncom roka 2016 bol na trh uvedený nový model Garmin cyklopočítača – Edge 820. Preberá posolstvo modelov Edge 705, 800 a 810 - teda ide o mapový prístroj plný funkcií a meraní. Z aktuálneho top model...

Garmin Varia Vision – V zornom poli

Športovec používa HW SW 04-12-2016

V tejto recenzii na mňa dýchol závan budúcnosti. Pod názvom Garmin Varia Vision sa totiž skrýva náhľadový – in sight displej. Ešte ni...

Test Garmin Edge 520

Športovec používa HW SW 27-11-2016

Garmin Edge 520 som mal k dispozícii po takmer celú sezónu 2016. Takže z testovaných zariadení je to jeden z najdlhšie testovaných kúskov. Čiast...

Profil stúpania Železná studienka - Hrub…

Kopce profily 14-02-2015

Alternatívne asfaltové stúpanie v bratislavskom lesoparku. Až po Kačín ľahké a vhodné aj pre menšie deti. Do druhej kategórie je zaradené kvôli záverečnému stúpaniu na Hrubý vrch.  ...

Profil stúpania na Kamzík

Kopce profily 31-10-2014

Známe a relatívne rušné asfaltové stúpanie z centra mesta až takmer k vysielaču na Kamzíku, čo viac dodať...  ...

Profil stúpania Pekná cesta

Kopce profily 07-09-2014

Známe asfaltové stúpanie z Krasnian (Rače) na hrebeň Malých Karpát a Bratislavského lesoparku. Charakteristické je svojim veľmi strmými úsekmi. Touto cestou sa dostanete na sieť spevnených ciest v les...

Výsledky Časovky Ivana Červenku na Zošku…

výsledky 22-07-2017

Ďakujeme všetkým  pretekárom, že prišli na našu časovku si zmerať sily. Búrkový a dažďový ročník 2017 dopadol nasledovne...  

Propozície 2017 Časovky Ivana Červenku n…

Propozície 17-05-2017

Amatérsky športový klub AŠK Sportreport Pezinok Vás pozýva na cestnú cyklistickú časovku do kopca určenú všetkým nadšencom cyklistiky, ktorí si trúfajú zdolať nástrahy tohto kopca.   Cyklistick...

Výsledky Časovky Ivana Červenku na Zošku…

výsledky 24-07-2016

Ďakujeme všetkým  pretekárom, že prišli na našu časovku si zmerať sily. Ročník 2016 dopadol nasledovne...  

next
prev