Hodnotenie používateľov: 4 / 5

Senecký triathlon už tradične otvára triatlonovú sezónu a dá sa
povedať, že športové leto. Tento rok nás o tom zase presvedčil. Pieklo pekne, aj keď pofukoval vietor. Voda nesklamala, bola mokrá ako
obyčajne, ale hlavne celkom teplá (21 st.) a tak sme neoprény mohli nechať
pekne v skrini. Pre mňa je tento šport hlavne o plávaní, ktoré
neustále musím zlepšovať, lebo som pôvodným povolaním bežec a to má
ďaleko od plávania. V tomto prípade je to presne 20 km, teda malo by
byť, ale mne ten tacháč nameral zase 21.6km. To bude asi tým bočným
vetrom :-) Tento rok sa zmenil organizátor a poňali to velkolepo. Okrem Saifu-moderátora, pozvali aj celú slovenskú a českú triatlonovú
špičku. V dejisku pretekov na južnej strane Slnečných jazier robili
riadny humbuk. Nečudo, že sa prišla pozrieť kopa divákov. Dokonca ho
uprednostnili pred sladkým vylihovaním a kúpaním v teplej vodičke. Ani
sa im nečudujem. Hluk tam bol taký veľký, že by nebolo počuť ani
výstrel štartovej pištole. Radšej to odmávali a Saifa odpočítal.
Celkom mu to išlo. Škoda len, že si to najprv skúšal na divákoch pre
tlieskanie. Niektorí nabudení pretekári veru už aj do vody šli.
Read more: Slovak(Iron)man 2010