SportReport AŠK Pezinok
Log in
updated 7:32 PM CEST, Apr 11, 2021

Výsledky MM SR v OC 4. kolo Dlhé trate

  • Published in výsledky
Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Medzinárodné majstrovstvá SR v orientačnej cyklistike 2011 na dlhých tratiach

Pezinská Baba 21.5.2011

 


 

Konečné výsledky kategórie                                    21. 5. 2011 15:21:18
                                     MMSRvOC
===AŠK Pezinok====================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Konečné výsledky kategórie: K           6.0km    0m 9k 
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Daniel Kanka             ASK Pezinok          PEZ           57.52  +      0.00
  2.Mario Danninger          Austria SU RLV NO    RLV           60.23  +      2.31
  3.Ján Zednícek             KOB Sokol Pezinok    SPE8204       65.38  +      7.46
  4.Marián Zácik             P+K racing Pezinok   PKR           73.03  +     15.11
  5.Emil Pesko               P+K racing Pezinok   PKR           82.50  +     24.58
 
Konečné výsledky kategórie: M -14       4.1km    0m 7k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Andrej Dubovsky          ASK Pezinok          PEZ9901       26.19  +      0.00
  2.Medard Féder             ASK Pezinok          PEZ0102       31.13  +      4.54
  3.Marcus Finder            Austria SU RLV NO    RLV           40.07  +     13.48
 
Konečné výsledky kategórie: M -17       9.8km    0m 13k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Matej Muller             VAZKA Bratislava     VBA9601       66.18  +      0.00
  2.Beno Nagy                                     DTC           88.52  +     22.34
  3.Bernhard Finder          Austria SU RLV NO    RLV           98.13  +     31.55
    Andrej Cully             VAZKA Bratislava     VBA9501   DISK             
 
Konečné výsledky kategórie: M -20      10.7km    0m 17k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Tomás Jánoska            Rapid Bratislava     RBA9301       86.57  +      0.00
 
Konečné výsledky kategórie: M 21-      22.8km    0m 18k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Michael Sommer                                Ost           83.50  +      0.00
  2.Pavol Paprcka            SK Pegas Kosice      PKE8101       84.35  +      0.45
  3.Matús Trnovec            VAZKA Bratislava     VBA8801       85.39  +      1.49
  4.Michal Frano             KOB Sokol Pezinok    SPE7501       86.59  +      3.09
  5.Matej Pilka              KOB Sokol Pezinok    SPE8305       90.43  +      6.53
  6.Rastislav Malátek        VAZKA Bratislava     VBA7401       99.16  +     15.26
  7.Mikulás Sabo             VAZKA Bratislava     VBA7841      107.28  +     23.38
  8.Martin Neradovic         MTB Kolecko Stupava  KOS          144.52  +     61.02
  9.Michal Tomasovic         KOB Sokol Pezinok    SPE8902      160.13  +     77.03
    Tomás Flassik                                 RCP7441   DISK             
            
 
Konečné výsledky kategórie: M 40-      10.7km    0m 17k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Peter Mlynarik           VAZKA Bratislava     VBA6501       87.04  +      0.00
  2.Peter Frano              KOB Sokol Pezinok    SPE7101       91.44  +      4.40
  3.Juraj Smelík             Rapid Bratislava     RBA6603       94.48  +      7.44
  4.Tibor Tamás                                   DTC           95.12  +      8.08
  5.János Gyallai                                 GYT           98.03  +     10.59
  6.Juraj Malatin                                 RCP6341      101.35  +     14.31
  7.Ludovít Pazicky                               RCP6941      114.42  +     27.38
  8.Vladimír Hrasna          KOB Sokol Pezinok    SPE6901      121.58  +     34.54
  9.Roman Kucera             ASK Pezinok          PEZ          132.26  +     45.22
    Daniel Klucár                                 RCP7141   DISK             
 
Konečné výsledky kategórie: M 50-       9.8km    0m 13k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Tamás Jankó                                   HSE           77.12  +      0.00
  2.Vlastimil Autrata                             RCP6041       80.26  +      3.14
  3.Jozef Jánoska            Rapid Bratislava     RBA5902       80.41  +      3.29
  4.Ján Durín                Cart Print Nitra     CNR5401       83.13  +      6.01
  5.László Bunyik                                 MEA           88.02  +     10.50
  6.Vladimir Grauzel         Farmaceut Bratislava FBA5105       88.12  +     11.00
  7.Michael Finder           Austria SU RLV NO    RLV           93.44  +     16.32
  8.Peter Frano              KOB Sokol Pezinok    SPE4701      102.36  +     25.24
 
Konečné výsledky kategórie: N           4.1km    0m 7k 
----------------------------------------------------------------------------------
    Timotej Pazitny          ASK Pezinok          PEZ       DISK             
 
Konečné výsledky kategórie: W 21-      10.7km    0m 17k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Stanislava Fajtová       VAZKA Bratislava     VBA8454       79.52  +      0.00
  2.Daniela Trnovcová        VAZKA Bratislava     VBA8851       88.23  +      8.31
  3.Zora Kátlovská           Rapid Bratislava     RBA8056      111.40  +     31.48
  4.Ludmila Grauzelová       VAZKA Bratislava     VBA8351      140.24  +     60.32
  5.Viktoria Holzer          Neregistrovany       NER          163.33  +     84.21        
 
Konečné výsledky kategórie: W 40-       6.0km    0m 9k 
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Alena Trnovcová          VAZKA Bratislava     VBA6451       55.31  +      0.00
  2.Eva Králová              VAZKA Bratislava     VBA4751       66.04  +     10.33
  3.Tatjana Jánosková        Neregistrovany       NER           69.10  +     13.39
  4.Barbora Smelíková        VAZKA Bratislava     VBA6952       70.28  +     14.57
  5.Gaby Finder              Austria SU RLV NO    RLV           72.36  +     17.05
  6.Sona Kavecká             KOB Sokol Pezinok    SPE4851       80.55  +     25.24
  7.Zuzana Cully             VAZKA Bratislava     VBA5852       85.05  +     29.34
  8.Marie Franová            KOB Sokol Pezinok    SPE5051       88.22  +     32.51

 

S medzičasmi

Výsledky kategórii s medzičasmi                                                                                           22. 5. 2011 9:12:13
                                                                   MMSRvOC
===Sokol Pezinok===============================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: K           6.0km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-44      3-51      4-52      5-45      6-36      7-47      8-48      9-100   
  1 Daniel Kanka                   57.52  3.32/    16.02/    25.32/    34.06/    42.32/    47.09/    49.32/    56.00/    57.20/    57.52/   
    ASK Pezinok                           3.32/    12.30/     9.30/     8.34/     8.26/     4.37/     2.23/     6.28/     1.20/     0.32/   
  2 Mario Danninger                60.23  4.27/    11.59/    22.32/    34.39/    47.06/    52.16/    55.01/    57.56/    59.46/    60.23/   
    Austria SU RLV NO                     4.27/     7.32/    10.33/    12.07/    12.27/     5.10/     2.45/     2.55/     1.50/     0.37/   
  3 Ján Zednícek                   65.38  4.47/    11.32/    17.31/    31.22/    45.02/    55.41/    58.44/    62.59/    65.03/    65.38/   
    KOB Sokol Pezinok                     4.47/     6.45/     5.59/    13.51/    13.40/    10.39/     3.03/     4.15/     2.04/     0.35/   
  4 Marián Zácik                   73.03 16.52/    23.37/    33.52/    45.56/    59.02/    64.10/    66.45/    70.33/    72.26/    73.03/   
    P+K racing Pezinok                   16.52/     6.45/    10.15/    12.04/    13.06/     5.08/     2.35/     3.48/     1.53/     0.37/   
  5 Emil Pesko                     82.50 13.42/    22.46/    39.17/    54.14/    67.14/    73.09/    76.08/    80.05/    82.09/    82.50/   
    P+K racing Pezinok                   13.42/     9.04/    16.31/    14.57/    13.00/     5.55/     2.59/     3.57/     2.04/     0.41/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M -14       4.1km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-53      3-46      4-45      5-49      6-47      7-100   
  1 Andrej Dubovsky                26.19  3.35/     6.46/    12.39/    14.45/    18.16/    23.37/    25.38/    26.19/   
    ASK Pezinok                           3.35/     3.11/     5.53/     2.06/     3.31/     5.21/     2.01/     0.41/   
  2 Medard Féder                   31.13  3.54/     7.45/    14.35/    17.11/    20.44/    27.52/    30.35/    31.13/   
    ASK Pezinok                           3.54/     3.51/     6.50/     2.36/     3.33/     7.08/     2.43/     0.38/   
  3 Marcus Finder                  40.07  3.40/     8.56/    21.19/    25.46/    30.23/    37.01/    39.32/    40.07/   
    Austria SU RLV NO                     3.40/     5.16/    12.23/     4.27/     4.37/     6.38/     2.31/     0.35/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M -17       9.8km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-34      4-35      5-47      6-45      7-37      8-43      9-52     10-49    
                                      11-36     12-48     13-100   
  1 Matej Muller                   66.18  4.01/     5.56/    10.07/    17.41/    23.20/    27.21/    32.21/    45.51/    49.59/    59.20/   
    VAZKA Bratislava                      4.01/     1.55/     4.11/     7.34/     5.39/     4.01/     5.00/    13.30/     4.08/     9.21/   
                                         62.20/    64.25/    65.49/    66.18/   
                                          3.00/     2.05/     1.24/     0.29/   
  2 Beno Nagy                      88.52  4.09/    31.22/    35.35/    39.39/    46.01/    49.47/    55.36/    66.15/    70.29/    79.22/   
                                          4.09/    27.13/     4.13/     4.04/     6.22/     3.46/     5.49/    10.39/     4.14/     8.53/   
                                         84.40/    86.43/    88.23/    88.52/   
                                          5.18/     2.03/     1.40/     0.29/   
  3 Bernhard Finder                98.13  5.41/     8.21/    15.13/    25.39/    34.33/    39.53/    48.13/    66.13/    72.42/    88.08/   
    Austria SU RLV NO                     5.41/     2.40/     6.52/    10.26/     8.54/     5.20/     8.20/    18.00/     6.29/    15.26/   
                                         92.32/    95.43/    97.41/    98.13/   
                                          4.24/     3.11/     1.58/     0.32/   
    Andrej Cully               DISK       4.37/     6.44/    10.53/    16.04/    21.49/    36.49/         /         /         /         /   
    VAZKA Bratislava                      4.37/     2.07/     4.09/     5.11/     5.45/    15.00/         /         /         /         /   
                                              /         /         /    65.37/   
                                              /         /         /         /   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M -20      10.7km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-37      3-40      4-41      5-42      6-51      7-52      8-44      9-45     10-46    
                                      11-32     12-33     13-34     14-35     15-36     16-48     17-100   
  1 Tomás Jánoska                  86.57  5.52/    12.31/    20.54/    24.56/    28.14/    36.14/    45.52/    51.56/    58.01/    59.26/   
    Rapid Bratislava                      5.52/     6.39/     8.23/     4.02/     3.18/     8.00/     9.38/     6.04/     6.05/     1.25/   
                                         61.47/    63.54/    68.28/    74.10/    81.41/    84.58/    86.22/    86.57/   
                                          2.21/     2.07/     4.34/     5.42/     7.31/     3.17/     1.24/     0.35/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M 21-      22.8km    0m 18k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-31      2-32      3-33      4-34      5-35      6-36      7-37      8-38      9-39     10-40    
                                      11-41     12-42     13-43     14-44     15-45     16-46     17-47     18-48    
  1 Michael Sommer                 83.50  4.50/     6.17/     7.58/    13.04/    18.13/    24.51/    31.07/    38.35/    39.59/    44.21/   
                                          4.50/     1.27/     1.41/     5.06/     5.09/     6.38/     6.16/     7.28/     1.24/     4.22/   
                                         47.25/    50.48/    62.48/    70.46/    76.25/    77.30/    80.33/    82.06/    83.50/   
                                          3.04/     3.23/    12.00/     7.58/     5.39/     1.05/     3.03/     1.33/     1.44/   
  2 Pavol Paprcka                  84.35  4.28/     5.51/     8.21/    12.23/    20.36/    27.06/    33.32/    42.15/    43.24/    48.08/   
    SK Pegas Kosice                       4.28/     1.23/     2.30/     4.02/     8.13/     6.30/     6.26/     8.43/     1.09/     4.44/   
                                         51.18/    54.21/    65.08/    72.06/    77.06/    78.14/    81.19/    82.57/    84.35/   
                                          3.10/     3.03/    10.47/     6.58/     5.00/     1.08/     3.05/     1.38/     1.38/   
  3 Matús Trnovec                  85.39  4.05/     5.48/     7.57/    11.14/    23.56/    30.04/    38.31/    46.57/    48.26/    52.49/   
    VAZKA Bratislava                      4.05/     1.43/     2.09/     3.17/    12.42/     6.08/     8.27/     8.26/     1.29/     4.23/   
                                         54.51/    57.37/    66.37/    73.03/    77.36/    78.52/    81.49/    83.51/    85.39/   
                                          2.02/     2.46/     9.00/     6.26/     4.33/     1.16/     2.57/     2.02/     1.48/   
  4 Michal Frano                   86.59  4.54/     6.21/     8.23/    13.31/    18.17/    25.04/    31.21/    42.13/    43.48/    48.42/   
    KOB Sokol Pezinok                     4.54/     1.27/     2.02/     5.08/     4.46/     6.47/     6.17/    10.52/     1.35/     4.54/   
                                         51.12/    54.26/    65.58/    73.53/    79.49/    80.54/    83.56/    85.09/    86.59/   
                                          2.30/     3.14/    11.32/     7.55/     5.56/     1.05/     3.02/     1.13/     1.50/   
  5 Matej Pilka                    90.43  5.01/     6.31/     8.16/    12.53/    17.32/    24.38/    31.26/    40.10/    41.38/    46.47/   
    KOB Sokol Pezinok                     5.01/     1.30/     1.45/     4.37/     4.39/     7.06/     6.48/     8.44/     1.28/     5.09/   
                                         49.09/    52.40/    66.01/    74.33/    81.13/    82.27/    86.50/    88.30/    90.43/   
                                          2.22/     3.31/    13.21/     8.32/     6.40/     1.14/     4.23/     1.40/     2.13/   
  6 Rastislav Malátek              99.16  5.15/     6.48/     8.58/    12.57/    19.42/    26.51/    33.45/    46.12/    47.47/    52.20/   
    VAZKA Bratislava                      5.15/     1.33/     2.10/     3.59/     6.45/     7.09/     6.54/    12.27/     1.35/     4.33/   
                                         55.45/    59.23/    74.30/    82.40/    89.01/    90.10/    94.24/    96.08/    99.16/   
                                          3.25/     3.38/    15.07/     8.10/     6.21/     1.09/     4.14/     1.44/     3.08/   
  7 Mikulás Sabo                  107.28  6.22/     8.16/    10.30/    15.33/    21.00/    29.37/    38.02/    47.25/    49.05/    55.14/   
    VAZKA Bratislava                      6.22/     1.54/     2.14/     5.03/     5.27/     8.37/     8.25/     9.23/     1.40/     6.09/   
                                         58.07/    62.12/    79.38/    89.41/    97.10/    98.37/   102.44/   105.06/   107.28/   
                                          2.53/     4.05/    17.26/    10.03/     7.29/     1.27/     4.07/     2.22/     2.22/   
  8 Martin Neradovic              144.52 11.01/    13.04/    15.35/    20.12/    33.15/    42.35/    52.21/    75.05/    77.30/    83.46/   
    MTB Kolecko Stupava                  11.01/     2.03/     2.31/     4.37/    13.03/     9.20/     9.46/    22.44/     2.25/     6.16/   
                                         86.25/    92.32/   116.42/   127.02/   134.18/   135.52/   140.23/   142.28/   144.52/   
                                          2.39/     6.07/    24.10/    10.20/     7.16/     1.34/     4.31/     2.05/     2.24/   
  9 Michal Tomasovic              160.21  7.15/     9.07/    11.43/    18.16/    25.27/    35.38/    44.20/    68.07/    70.37/    76.27/   
    KOB Sokol Pezinok                     7.15/     1.52/     2.36/     6.33/     7.11/    10.11/     8.42/    23.47/     2.30/     5.50/   
                                         82.34/    87.30/   118.33/   132.04/   145.29/   147.09/   152.25/   156.57/   160.21/   
                                          6.07/     4.56/    31.03/    13.31/    13.25/     1.40/     5.16/     4.32/     3.24/   
    Tomás Flassik              DISK       4.38/     6.19/     8.51/         /         /         /         /         /         /         /   
                                          4.38/     1.41/     2.32/         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /    27.58/   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M 40-      10.7km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-37      3-40      4-41      5-42      6-51      7-52      8-44      9-45     10-46    
                                      11-32     12-33     13-34     14-35     15-36     16-48     17-100   
  1 Peter Mlynarik                 87.04  6.34/    11.38/    19.25/    22.30/    26.00/    34.36/    45.51/    51.20/    58.29/    59.46/   
    VAZKA Bratislava                      6.34/     5.04/     7.47/     3.05/     3.30/     8.36/    11.15/     5.29/     7.09/     1.17/   
                                         61.57/    64.00/    69.10/    74.43/    82.58/    84.55/    86.31/    87.04/   
                                          2.11/     2.03/     5.10/     5.33/     8.15/     1.57/     1.36/     0.33/   
  2 Peter Frano                    91.44  6.50/    12.02/    20.14/    22.44/    26.45/    35.55/    48.04/    53.55/    61.25/    62.49/   
    KOB Sokol Pezinok                     6.50/     5.12/     8.12/     2.30/     4.01/     9.10/    12.09/     5.51/     7.30/     1.24/   
                                         65.07/    67.28/    72.40/    78.16/    87.29/    89.20/    91.10/    91.44/   
                                          2.18/     2.21/     5.12/     5.36/     9.13/     1.51/     1.50/     0.34/   
  3 Juraj Smelík                   94.48  5.56/    12.37/    24.45/    27.40/    31.15/    40.28/    50.54/    56.56/    63.37/    64.58/   
    Rapid Bratislava                      5.56/     6.41/    12.08/     2.55/     3.35/     9.13/    10.26/     6.02/     6.41/     1.21/   
                                         67.39/    70.17/    75.29/    81.12/    89.42/    92.11/    94.10/    94.48/   
                                          2.41/     2.38/     5.12/     5.43/     8.30/     2.29/     1.59/     0.38/   
  4 Tibor Tamás                    95.12  5.54/    12.14/    22.42/    25.37/    29.17/    37.36/    47.33/    53.36/    59.57/    61.21/   
                                          5.54/     6.20/    10.28/     2.55/     3.40/     8.19/     9.57/     6.03/     6.21/     1.24/   
                                         64.11/    67.12/    72.32/    80.29/    88.38/    92.45/    94.37/    95.12/   
                                          2.50/     3.01/     5.20/     7.57/     8.09/     4.07/     1.52/     0.35/   
  5 János Gyallai                  98.03  5.58/    11.23/    23.41/    28.16/    31.40/    38.43/    49.30/    54.31/    60.23/    61.34/   
                                          5.58/     5.25/    12.18/     4.35/     3.24/     7.03/    10.47/     5.01/     5.52/     1.11/   
                                         66.33/    68.42/    73.00/    83.45/    93.42/    95.50/    97.26/    98.03/   
                                          4.59/     2.09/     4.18/    10.45/     9.57/     2.08/     1.36/     0.37/   
  6 Juraj Malatin                 101.35  6.49/    13.51/    22.56/    26.41/    30.31/    40.00/    52.17/    58.38/    66.18/    67.51/   
                                          6.49/     7.02/     9.05/     3.45/     3.50/     9.29/    12.17/     6.21/     7.40/     1.33/   
                                         70.18/    73.15/    79.29/    86.47/    96.46/    99.13/   101.04/   101.35/   
                                          2.27/     2.57/     6.14/     7.18/     9.59/     2.27/     1.51/     0.31/   
  7 Ludovít Pazicky               114.42  6.51/    13.58/    28.14/    31.22/    35.23/    44.03/    62.01/    68.59/    75.40/    77.03/   
                                          6.51/     7.07/    14.16/     3.08/     4.01/     8.40/    17.58/     6.58/     6.41/     1.23/   
                                         79.42/    82.34/    88.50/    96.57/   107.41/   111.25/   113.22/   114.42/   
                                          2.39/     2.52/     6.16/     8.07/    10.44/     3.44/     1.57/     1.20/   
  8 Vladimír Hrasna               121.58  7.49/    14.32/    29.25/    32.57/    37.42/    48.37/    62.40/    69.59/    79.05/    80.55/   
    KOB Sokol Pezinok                     7.49/     6.43/    14.53/     3.32/     4.45/    10.55/    14.03/     7.19/     9.06/     1.50/   
                                         83.43/    86.32/    92.52/   105.02/   116.28/   119.11/   121.18/   121.58/   
                                          2.48/     2.49/     6.20/    12.10/    11.26/     2.43/     2.07/     0.40/   
  9 Roman Kucera                  132.26-15.55/    17.20/    31.51/    37.27/    50.45/    62.17/    75.37/    83.19/    92.24/    94.06/   
    ASK Pezinok                               /    34.05/    14.31/     5.36/    13.18/    11.32/    13.20/     7.42/     9.05/     1.42/   
                                         97.14/   103.11/   109.53/   116.34/   126.59/   129.54/   131.45/   132.26/   
                                          3.08/     5.57/     6.42/     6.41/    10.25/     2.55/     1.51/     0.41/   
    Daniel Klucár              DISK       5.32/    12.45/    21.25/    24.43/    28.03/    35.47/    46.22/         /    56.23/    58.06/   
                                          5.32/     7.13/     8.40/     3.18/     3.20/     7.44/    10.35/         /         /     1.43/   
                                         60.33/    62.52/    67.44/    72.35/    81.11/    83.20/    84.49/    85.20/   
                                          2.27/     2.19/     4.52/     4.51/     8.36/     2.09/     1.29/     0.31/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: M 50-       9.8km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-32      2-33      3-34      4-35      5-47      6-45      7-37      8-43      9-52     10-49    
                                      11-36     12-48     13-100   
  1 Tamás Jankó                    77.12  5.33/     8.06/    13.15/    18.59/    25.47/    30.36/    36.56/    51.13/    56.09/    68.04/   
                                          5.33/     2.33/     5.09/     5.44/     6.48/     4.49/     6.20/    14.17/     4.56/    11.55/   
                                         72.10/    74.33/    76.35/    77.12/   
                                          4.06/     2.23/     2.02/     0.37/   
  2 Vlastimil Autrata              80.26  5.13/     8.09/    13.09/    21.19/    28.32/    33.33/    39.53/    54.52/    59.49/    71.29/   
                                          5.13/     2.56/     5.00/     8.10/     7.13/     5.01/     6.20/    14.59/     4.57/    11.40/   
                                         75.27/    77.46/    79.48/    80.26/   
                                          3.58/     2.19/     2.02/     0.38/   
  3 Jozef Jánoska                  80.41  5.36/     8.39/    14.53/    21.08/    28.52/    33.48/    41.05/    53.08/    58.40/    71.19/   
    Rapid Bratislava                      5.36/     3.03/     6.14/     6.15/     7.44/     4.56/     7.17/    12.03/     5.32/    12.39/   
                                         75.39/    78.00/    80.05/    80.41/   
                                          4.20/     2.21/     2.05/     0.36/   
  4 Ján Durín                      83.13  6.06/    11.04/    18.03/    23.31/    31.17/    36.00/    42.39/    56.21/    61.29/    73.54/   
    Cart Print Nitra                      6.06/     4.58/     6.59/     5.28/     7.46/     4.43/     6.39/    13.42/     5.08/    12.25/   
                                         78.00/    80.44/    82.33/    83.13/   
                                          4.06/     2.44/     1.49/     0.40/   
  5 László Bunyik                  88.02  6.15/     9.57/    18.18/    28.30/    37.06/    42.30/    51.00/    61.53/    66.45/    78.20/   
                                          6.15/     3.42/     8.21/    10.12/     8.36/     5.24/     8.30/    10.53/     4.52/    11.35/   
                                         82.10/    85.23/    87.24/    88.02/   
                                          3.50/     3.13/     2.01/     0.38/   
  6 Vladimir Grauzel               88.12  5.29/     8.39/    14.31/    20.51/    28.58/    33.49/    40.08/    54.40/    60.11/    72.40/   
    Farmaceut Bratislava                  5.29/     3.10/     5.52/     6.20/     8.07/     4.51/     6.19/    14.32/     5.31/    12.29/   
                                         77.12/    85.22/    87.35/    88.12/   
                                          4.32/     8.10/     2.13/     0.37/   
  7 Michael Finder                 93.44  6.27/     9.08/    15.08/    22.23/    31.56/    37.31/    45.27/    58.42/    65.27/    81.28/   
    Austria SU RLV NO                     6.27/     2.41/     6.00/     7.15/     9.33/     5.35/     7.56/    13.15/     6.45/    16.01/   
                                         87.19/    90.30/    93.06/    93.44/   
                                          5.51/     3.11/     2.36/     0.38/   
  8 Peter Frano                   102.36  6.48/    10.35/    17.35/    25.12/    35.04/    41.13/    54.49/    67.47/    74.31/    90.01/   
    KOB Sokol Pezinok                     6.48/     3.47/     7.00/     7.37/     9.52/     6.09/    13.36/    12.58/     6.44/    15.30/   
                                         95.34/    98.30/   101.52/   102.36/   
                                          5.33/     2.56/     3.22/     0.44/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: N           4.1km    0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-54      2-53      3-46      4-45      5-49      6-47      7-100   
    Timotej Pazitny            DISK       9.59/    13.18/         /         /    26.29/         /         /         /   
    ASK Pezinok                           9.59/     3.19/         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W 21-      10.7km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-37      3-40      4-41      5-42      6-51      7-52      8-44      9-45     10-46    
                                      11-32     12-33     13-34     14-35     15-36     16-48     17-100   
  1 Stanislava Fajtová             79.52  5.14/    10.04/    20.25/    22.39/    25.48/    32.43/    42.11/    47.34/    53.07/    54.23/   
    VAZKA Bratislava                      5.14/     4.50/    10.21/     2.14/     3.09/     6.55/     9.28/     5.23/     5.33/     1.16/   
                                         56.23/    58.50/    62.58/    68.51/    75.49/    78.02/    79.20/    79.52/   
                                          2.00/     2.27/     4.08/     5.53/     6.58/     2.13/     1.18/     0.32/   
  2 Daniela Trnovcová              88.23  6.26/    13.09/    23.30/    25.46/    28.52/    36.06/    46.20/    51.24/    57.19/    58.33/   
    VAZKA Bratislava                      6.26/     6.43/    10.21/     2.16/     3.06/     7.14/    10.14/     5.04/     5.55/     1.14/   
                                         61.11/    63.41/    68.03/    73.53/    82.14/    86.18/    87.49/    88.23/   
                                          2.38/     2.30/     4.22/     5.50/     8.21/     4.04/     1.31/     0.34/   
  3 Zora Kátlovská                111.40  6.48/    16.03/    29.58/    35.58/    40.34/    50.40/    62.03/    68.43/    76.33/    78.13/   
    Rapid Bratislava                      6.48/     9.15/    13.55/     6.00/     4.36/    10.06/    11.23/     6.40/     7.50/     1.40/   
                                         81.12/    84.38/    90.48/    97.29/   106.29/   109.15/   111.05/   111.40/   
                                          2.59/     3.26/     6.10/     6.41/     9.00/     2.46/     1.50/     0.35/   
  4 Ludmila Grauzelová            140.24  7.35/    16.57/    32.39/    38.15/    43.40/    55.04/    71.20/    79.11/    89.01/    91.24/   
    VAZKA Bratislava                      7.35/     9.22/    15.42/     5.36/     5.25/    11.24/    16.16/     7.51/     9.50/     2.23/   
                                         94.52/    99.20/   112.13/   121.23/   133.38/   137.11/   139.37/   140.24/   
                                          3.28/     4.28/    12.53/     9.10/    12.15/     3.33/     2.26/     0.47/   
  5 Viktoria Holzer               163.33  9.31/    19.37/    52.10/    59.02/    65.11/    75.59/    90.14/   103.49/   112.17/   114.12/   
    Neregistrovany                        9.31/    10.06/    32.33/     6.52/     6.09/    10.48/    14.15/    13.35/     8.28/     1.55/   
                                        118.00/   124.07/   132.11/   144.52/   156.22/   160.40/   162.46/   163.33/   
                                          3.48/     6.07/     8.04/    12.41/    11.30/     4.18/     2.06/     0.47/   
 
Výsledky kategórie s medzičasmi: W 40-       6.0km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-53      2-44      3-51      4-52      5-45      6-36      7-47      8-48      9-100   
  1 Alena Trnovcová                55.31  4.28/    13.06/    20.56/    31.35/    42.44/    47.44/    49.59/    53.15/    54.55/    55.31/   
    VAZKA Bratislava                      4.28/     8.38/     7.50/    10.39/    11.09/     5.00/     2.15/     3.16/     1.40/     0.36/   
  2 Eva Králová                    66.04  5.09/    14.34/    20.48/    34.47/    49.33/    55.36/    58.04/    62.38/    65.24/    66.04/   
    VAZKA Bratislava                      5.09/     9.25/     6.14/    13.59/    14.46/     6.03/     2.28/     4.34/     2.46/     0.40/   
  3 Tatjana Jánosková              69.10  4.45/    12.24/    24.53/    38.33/    53.59/    60.12/    62.52/    66.36/    68.26/    69.10/   
    Neregistrovany                        4.45/     7.39/    12.29/    13.40/    15.26/     6.13/     2.40/     3.44/     1.50/     0.44/   
  4 Barbora Smelíková              70.28  5.15/    22.27/    29.48/    42.46/    55.53/    63.10/    65.25/    67.47/    69.48/    70.28/   
    VAZKA Bratislava                      5.15/    17.12/     7.21/    12.58/    13.07/     7.17/     2.15/     2.22/     2.01/     0.40/   
  5 Gaby Finder                    72.36  5.32/    17.02/    26.26/    41.16/    56.33/    63.02/    65.46/    69.35/    71.52/    72.36/   
    Austria SU RLV NO                     5.32/    11.30/     9.24/    14.50/    15.17/     6.29/     2.44/     3.49/     2.17/     0.44/   
  6 Sona Kavecká                   80.55  7.50/    17.44/    27.49/    43.08/    60.15/    67.16/    71.35/    77.10/    80.05/    80.55/   
    KOB Sokol Pezinok                     7.50/     9.54/    10.05/    15.19/    17.07/     7.01/     4.19/     5.35/     2.55/     0.50/   
  7 Zuzana Cully                   85.05  5.24/    14.24/    36.01/    51.28/    67.36/    74.23/    77.40/    81.34/    84.11/    85.05/   
    VAZKA Bratislava                      5.24/     9.00/    21.37/    15.27/    16.08/     6.47/     3.17/     3.54/     2.37/     0.54/   
  8 Marie Franová                  88.22  6.50/    19.45/    36.09/    53.10/    71.03/    77.40/    80.39/    84.48/    87.39/    88.22/   
    KOB Sokol Pezinok                     6.50/    12.55/    16.24/    17.01/    17.53/     6.37/     2.59/     4.09/     2.51/     0.43/   


  1. Zažili sme
  2. Vyskúšali sme
  3. Pochodili sme
  4. Organizujeme

Dupľovaný Karpaťák 2020

Cestná cyklistika 15-12-2020

No do kelu! V trochu ostrejšej verzii mi táto myšlienka preletela hlavou ako reakcia na Jožov návrh, že ak na štart Karpaťáku do Pezinka pôjdem na bicykli, môžeme ísť spolu. Kto nepoznáte Joža a&...

Jasná 2020

Cestná cyklistika 27-07-2020

Asi sa pýtate čo to mám s hlasom,dávno som nebol happy ale už zasa som. Aj takto by sa dal z môjho pohľad parafrázovať tento ročník Bratislava Šamorín-Jasná textom Kuka z HS. ...

Časovka na Zošku 2020

Cestná cyklistika 26-04-2020

Milí moji verní čitatelia, mám pre vás vynikajúcu správu, som naspäť v akcii :-) A pre tých ostatných - viem čo som sľúbil v poslednej reportke, ale je mi ľúto, tak ľahko sa ma nezbavít...

Trénovanie s wattmetrom Garmin Rally

Športovec používa HW SW 11-04-2021

  Garmin koncom marca 2021 ohlásil svoju 4. generáciu wattmetrov v podobe cyklistických pedálov. A to nie jedno prevedenie ale hneď 3 platformové verzie: RS - Shimano SPD-SL systém ce...

Garmin Edge Explore – predurčený pre cyk…

Športovec používa HW SW 10-01-2019

  Garmin Edge Explore je zjednodušená a zmenšená verzia vlajkovej lodi Edge 1030 a je pokračovateľom línie cyklopočítačov s navigáciou v podobe modelov Edge Explore 1000 či...

Test Garmin Edge 1030 - 3. záverečná čas…

Športovec používa HW SW 16-09-2018

Pokročilejšie funkcie, trénovanie, tréningové plány, segmenty Najväčším pokrokom Garmin Edge 1030 voči predchodcom je v oblasti moderovaného tréningu a automatického merania  a vyhodno...

Profil stúpania Železná studienka - Hrub…

Kopce profily 14-02-2015

Alternatívne asfaltové stúpanie v bratislavskom lesoparku. Až po Kačín ľahké a vhodné aj pre menšie deti. Do druhej kategórie je zaradené kvôli záverečnému stúpaniu na Hrubý vrch.  ...

Profil stúpania na Kamzík

Kopce profily 31-10-2014

Známe a relatívne rušné asfaltové stúpanie z centra mesta až takmer k vysielaču na Kamzíku, čo viac dodať...  ...

Profil stúpania Pekná cesta

Kopce profily 07-09-2014

Známe asfaltové stúpanie z Krasnian (Rače) na hrebeň Malých Karpát a Bratislavského lesoparku. Charakteristické je svojim veľmi strmými úsekmi. Touto cestou sa dostanete na sieť spevnených ciest v les...

Výsledky Časovky Ivana Červenku na Zošku…

výsledky 28-07-2019

Ďakujeme všetkým  pretekárom, že prišli na našu časovku si zmerať sily. Rok 2019 dopadol nasledovne... Odkazy na fotogalérie sú na konci tejto výsledovej listiny.  

Propozície 2019 Časovky Ivana Červenku n…

Propozície 30-05-2019

Amatérsky športový klub AŠK Sportreport Pezinok Vás pozýva na cestnú cyklistickú časovku do kopca určenú všetkým nadšencom cyklistiky, ktorí si trúfajú zdolať nástrahy tohto kopca.   Cyklistick...

Výsledky Časovky Ivana Červenku na Zošku…

výsledky 29-07-2018

Ďakujeme všetkým  pretekárom, že prišli na našu časovku si zmerať sily. Rok 2018 dopadol nasledovne...  

next
prev