SportReport AŠK Pezinok
Log in
updated 11:55 AM CEST, May 21, 2017

Výsledky Časovky Ivana Červenku na Zošku až k hviezdam 2015

  • Published in výsledky

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Ďakujeme všetkým  pretekárom, že prišli na našu časovku si zmerať sily. Ročník 2015 dopadol nasledovne...

 

Kategória Chlapci do 18 rokov

 
  št. číslo čas štartu meno a priezvisko mesto rok nar. kat. klub čas
1 11 9:41:00 Dávid Žigo Bratislava 1998 1 PROefekt 00:18:40
2 40 10:10:00 Ruben Sobota Modra 1999 1 CK Karpaty Smolenice 00:18:57
3 117 11:27:00 Marián Miklušek Viničné 2000 1 LOPS Bratislava 00:20:05
4 51 10:21:00 Martin Grell Gáň 1998 1 0 00:20:41
5 107 11:17:00 Erik Myslík Častá 1998 1 BTC Častá 00:21:08
6 87 10:57:00 Erik Stojkovič Častá 1999 1 0 00:23:38
7 35 10:05:00 Maroš Axamit Pezinok 1999 1 0 00:23:43
8 53 10:23:00 Matej Ševčík Modra 1998 1 0 00:23:50
9 88 10:58:00 Pavol Toth Vaňo Senec 2000 1 0 00:24:18
10 2 9:32:00 Martin Vaško Bratislava 2006 1 0 00:26:23
11 7 9:37:00 Ľuboš Orlický Báhoň 1999 1 0 00:29:23
12 56 10:26:00 Maximilián Čistý Modra 2003 1 0 00:31:23
13 93 11:03:00 Adam Havlík Pezinok 2002 1 KOB SOKOL PEZINOK 00:32:03
14 30 10:00:00 Jakub Fraňo Pezinok 2003 1 DRAHÝ SKIALP 00:33:18

Kategória Muži 19 - 39 rokov

 
  štart. číslo čas štartu meno a priezvisko mesto rok nar. klub čas
1 47 10:17:00 Eduard Evinic Lubina 1986 STRADA FACTORY RACING 00:16:48
2 109 11:19:00 Martin Wachs Bratislava 1990 RACE TEAM Bratislava 00:16:50
3 10 9:40:00 David Rodriguez Bratislava 1984 Procycling 00:16:57
4 81 10:51:00 Ivan Harceg Partizánske 1978 Trek KCK Oslany 00:17:07
5 79 10:49:00 Miroslav Balko Bratislava 1986 Expendables cycling team 00:17:48
6 34 10:04:00 Maťko Pilka Pezinok 1983 Cycling Academy Ba 00:17:55
7 92 11:02:00 Daniel Cako Bratislava 1983 0 00:18:08
8 67 10:37:00 Pavol Dobiaš Melčice 1984 Dema Senica 00:18:15
9 77 10:47:00 Michal Balko Bratislava 1986 Expendables cycling team 00:18:15
10 65 10:35:00 András Szakál Senec 1979 0 00:18:16
11 78 10:48:00 Chris Clarke Bratislava 1981 Expendables cycling team 00:18:17
12 62 10:32:00 Karol Vaško Bratislava 1977 0 00:18:25
13 74 10:44:00 Ján Galvánek Bratislava 1983 0 00:18:36
14 83 10:53:00 Matúš Padyšák Bratislava 1996 Proefekt team 00:18:43
15 111 11:21:00 Lukáš Strezenický Modra 1984 TRAX MODRA 00:18:52
16 72 10:42:00 Michal Slovák Bratislava 1984 ARBO DENZEL WIEN 00:19:13
17 100 11:10:00 René Forner Pezinok 1976 0 00:19:25
18 64 10:34:00 Michal Vozár Senec 1981 0 00:19:42
19 116 11:26:00 Matúš Čurjak Trstená 1991 0 00:19:53
20 9 9:39:00 Juraj Červenka Modra 1981 0 00:19:54
21 32 10:02:00 Dušanko Žila Modra 1977 DRAHÝ SKIALP 00:20:23
22 8 9:38:00 Jozef Sandtner Šenkvice 1993 Trax-sport 00:20:35
23 102 11:12:00 Marek Parajka Cífer 1977 ARKO BICI 00:20:38
24 76 10:46:00 Juraj Kubíček Bratislava 1986 Expendables cycling team 00:20:44
25 70 10:40:00 Matej Adamec Bratislava 1982 0 00:20:50
26 73 10:43:00 Martin Chrobák Bratislava 1977 0 00:20:53
27 94 11:04:00 Štefan Novák Pezinok 1979 UNIQA 00:20:53
28 115 11:25:00 Richard Baňák Liesek 1995 0 00:20:54
29 68 10:38:00 Dušan Čičmanec Bratislava 1982 I-RIDERS 00:20:55
30 26 9:56:00 Martin Bača Malacky 1986 0 00:20:56
31 33 10:03:00 Andrejko Medlen Modra 1978 DRAHÝ SKIALP 00:21:00
32 120 11:30:00 Matej Čech Častá 1987 BTC Častá 00:21:05
33 75 10:45:00 Radoslav Bella Bratislava 1981 0 00:21:12
34 95 11:05:00 Jozef Liška Pezinok 1978 Turbike 00:21:12
35 80 10:50:00 Ľudovít Švec Modra 1976 0 00:21:35
36 121 11:31:00 Michal Lauda Pezinok 1978 0 00:21:38
37 84 10:54:00 Michal Uváček Modra 1996 0 00:21:43
38 24 9:54:00 Michal Hošek Rohožník 1984 0 00:21:47
39 61 10:31:00 Pavol Rybár Bratislava 1982 0 00:22:09
40 27 9:57:00 Tomáš Bolfa Rohožník 1986 0 00:22:26
41 49 10:19:00 Radovan Ondrovič Pezinok 1976 Turbike 00:22:33
42 48 10:18:00 Pavol Šikula Nemecko 1980 0 00:22:36
43 122 11:32:00 Filip Regina Modra 1988 0 00:22:55
44 15 9:45:00 Marek Bacigál Modra 1977 0 00:23:31
45 22 9:52:00 Marian Žačik Pezinok 1976 P+K RACING 00:23:40
46 4 9:34:00 Juraj Krajčovič Cífer 1989 0 00:24:13
47 17 9:47:00 Tomáš Lelovics Bratislava 1990 0 00:24:42
48 45 10:15:00 Jozef Krajčovič Blatné 1984 0 00:24:58
49 12 9:42:00 Richard Kujan Modra 1981 0 00:26:41
50 44 10:14:00 Alexander Gejmovský Bratislava 1983 0 00:28:36
51 14 9:44:00 Marián Gernát Modra 1977 0 00:28:51
52 39 10:09:00 Tomáš Králik Sereď 1983 0 00:29:32
53 106 11:16:00 Tomáš Kubek Častá 1988 BTC Častá 99:99:99

Kategória Ženy do 39 rokov

 
  štart. číslo čas štartu meno a priezvisko mesto rok nar. čas
1 112 11:22:00 Lucia Miklušková Viničné 1995 00:29:15
2 43 10:13:00 Andrea Gejmovská Bratislava 1987 00:29:34
3 5 9:35:00 Monika Macáková Šenkvice 1990 00:30:28

Kategória Ženy nad 40 rokov

 
  štart. číslo čas štartu meno a priezvisko mesto rok nar. klub čas
1 98 11:08:00 Ľubica Kalivodová Pezinok 1961 CK Svätý Jur 00:25:45
2 60 10:30:00 Blanka Gajdošová Trebatice 1966 0 00:26:30
3 6 9:36:00 Mariana Fiamová Svätý Jur 1974 CK Svätý Jur 00:26:32

Kategória Muži od 40 do 49 rokov 

 
  štart. číslo čas štartu meno a priezvisko mesto rok nar. klub čas
1 18 9:48:00 Milan Čarský Skalica 1973 Skalické trdlá 00:17:52
2 96 11:06:00 Rober Wittlinger Pezinok 1974 0 00:18:14
3 118 11:28:00 Roman Hulka Bratislava 1968 ŠPORTSERVIS TEAM BA 00:18:21
4 90 11:00:00 Majkl Fraňo Pezinok 1975 DRAHÝ SKIALP 00:19:02
5 91 11:01:00 Peter Kubela Bratislava 1968 Ck HANIČKA 00:19:08
6 37 10:07:00 Ivan Kollár Biely Kostol 1975 0 00:19:43
7 54 10:24:00 Oliver Lazo Bratislava 1974 Vajnory 00:20:14
8 20 9:50:00 Branislav Šimkanin Bratislava 1967 DROMINIDAE 00:21:17
9 55 10:25:00 Martin Jura Vajnory 1972 Vajnory 00:21:26
10 114 11:24:00 Marián Miklušek Viničné 1971 0 00:21:29
11 103 11:13:00 Ľudovít Pažický Bratislava 1969 RC&P team Bratislava 00:21:37
12 25 9:55:00 Patrik Lonček Malacky 1973 SILOKING 00:22:14
13 99 11:09:00 Dušan Hodúr Bratislava 1969 AŠK Sportreport Pezinok 00:22:24
14 21 9:51:00 Eduard Boháček Bratislava 1973 DROMINIDAE 00:22:58
15 108 11:18:00 Ivan Myslík Častá 1975 BTC Častá 00:23:09
16 19 9:49:00 Miroslav Hornáček Bratislava 1975 MMM cycling sport team 00:23:12
17 46 10:16:00 Igro Krajčovič Blatné 1968 P+K RACING 00:23:29
18 119 11:29:00 Ivan Butaš Vinosady 1972 AŠK Sportreport Pezinok 00:23:43
19 63 10:33:00 Milan Liška Modra 1974 0 00:25:00
20 113 11:23:00 Peter Baňák Liesek 1970 0 00:26:02
21 41 10:11:00 Martin Papaj Bratislava 1972 0 00:26:44
22 86   Marek Tettinger Bratislava 1975 0 00:29:54
23 31   Peťko Fraňo Pezinok 1971 DRAHÝ SKIALP 00:32:19

Kategória Muži od 50 do 59 rokov 

 
  štart. číslo čas štartu meno a priezvisko mesto rok nar. klub čas
1 59 10:29:00 Gustáv Škopek Bratislava 1959 FALANGE 00:18:44
2 58 10:28:00 Peter Procházka Bratislava 1962 0 00:19:29
3 82 10:52:00 Tomáš Jelínek Bratislava 1963 ProCycling Team Ba 00:19:57
4 3 9:33:00 Peter Krajčovič Cífer 1965 0 00:20:17
5 52 10:22:00 Ján Uher Modra 1959 TRAX MODRA 00:20:37
6 42 10:12:00 Štefan Hruška Hubice 1958 DUKLA Bratislava 00:20:45
7 110 11:20:00 Viliam Huffa Rovinka 1959 0 00:21:14
8 97 11:07:00 Alexander Bezový Trenčín 1959 AXB sport servis Trenčín 00:21:58
9 71 10:41:00 Dušan Panák Bratislava 1961 ZSE cycling team 00:22:28
10 104 11:14:00 Juraj Malatín Bratislava 1963 RC&P team Bratislava 00:22:43
11 23 9:53:00 Emil Peško Šenkvice 1964 P+K RACING 00:22:47
12 89   Vladimír Mackuliak Bratislava 1957 Trax Pezinok 00:23:11
13 123   František Griščík Bratislava 1959 0 00:23:14
14 105   Imrich Jánoš Modra 1959 0 00:24:02
15 69   Bohuslav Corič Bratislava 1959 0 00:24:56
16 13   Anton Gašparík Malacky 1961 TJ Strojár Malacky 00:26:23

Kategória Muži od 60 rokov

 
  štart. číslo čas štartu meno a priezvisko mesto rok nar. klub čas
1 57 10:27:00 Robert Polák Jakubov 1955 0 00:19:25
2 38 10:08:00 Ján Stojkovič Pezinok 1944 ŠK Cajla 00:24:19
3 29 9:59:00 Vincent Hupka Svätý Jur 1953 CK Svätý Jur 00:24:55
4 28 9:58:00 Rudolf Jajcay Pezinok 1950 CK Svätý Jur 00:25:19
5 16 9:46:00 Milan Bacigál Šenkvice 1953 0 00:25:53
6 36 10:06:00 Pavol Rybnikár Bratislava 1944 Budúcnosť nádejí 00:26:47
7 50   Štefan Beňo Viničné 1955 0 00:26:49
8 85   Peter Majtán Modra 1954 0 00:29:22
9 66   Dezider Nagy Sládkovičovo 1955 0 00:30:21
10 101   Miroslav Poliačik Modra 1953 ECAV Modra 00:37:43

Výsledky bez určenia kategorie

 
1 47 Eduard Evinic Lubina 1986 4 STRADA FACTORY RACING 00:16:48
2 109 Martin Wachs Bratislava 1990 4 RACE TEAM Bratislava 00:16:50
3 10 David Rodriguez Bratislava 1984 4 Procycling 00:16:57
4 81 Ivan Harceg Partizánske 1978 4 Trek KCK Oslany 00:17:07
5 79 Miroslav Balko Bratislava 1986 4 Expendables cycling team 00:17:48
6 18 Milan Čarský Skalica 1973 5 Skalické trdlá 00:17:52
7 34 Maťko Pilka Pezinok 1983 4 Cycling Academy Ba 00:17:55
8 92 Daniel Cako Bratislava 1983 4 0 00:18:08
9 96 Rober Wittlinger Pezinok 1974 5 0 00:18:14
10 67 Pavol Dobiaš Melčice 1984 4 Dema Senica 00:18:15
11 77 Michal Balko Bratislava 1986 4 Expendables cycling team 00:18:15
12 65 András Szakál Senec 1979 4 0 00:18:16
13 78 Chris Clarke Bratislava 1981 4 Expendables cycling team 00:18:17
14 118 Roman Hulka Bratislava 1968 5 ŠPORTSERVIS TEAM BA 00:18:21
15 62 Karol Vaško Bratislava 1977 4 0 00:18:25
16 74 Ján Galvánek Bratislava 1983 4 0 00:18:36
17 11 Dávid Žigo Bratislava 1998 1 PROefekt 00:18:40
18 83 Matúš Padyšák Bratislava 1996 4 Proefekt team 00:18:43
19 59 Gustáv Škopek Bratislava 1959 6 FALANGE 00:18:44
20 111 Lukáš Strezenický Modra 1984 4 TRAX MODRA 00:18:52
21 40 Ruben Sobota Modra 1999 1 CK Karpaty Smolenice 00:18:57
22 90 Majkl Fraňo Pezinok 1975 5 DRAHÝ SKIALP 00:19:02
23 91 Peter Kubela Bratislava 1968 5 Ck HANIČKA 00:19:08
24 72 Michal Slovák Bratislava 1984 4 ARBO DENZEL WIEN 00:19:13
25 57 Robert Polák Jakubov 1955 7 0 00:19:25
26 100 René Forner Pezinok 1976 4 0 00:19:25
27 58 Peter Procházka Bratislava 1962 6 0 00:19:29
28 64 Michal Vozár Senec 1981 4 0 00:19:42
29 37 Ivan Kollár Biely Kostol 1975 5 0 00:19:43
30 116 Matúš Čurjak Trstená 1991 4 0 00:19:53
31 9 Juraj Červenka Modra 1981 4 0 00:19:54
32 82 Tomáš Jelínek Bratislava 1963 6 ProCycling Team Ba 00:19:57
33 117 Marián Miklušek Viničné 2000 1 LOPS Bratislava 00:20:05
34 54 Oliver Lazo Bratislava 1974 5 Vajnory 00:20:14
35 3 Peter Krajčovič Cífer 1965 6 0 00:20:17
36 32 Dušanko Žila Modra 1977 4 DRAHÝ SKIALP 00:20:23
37 8 Jozef Sandtner Šenkvice 1993 4 Trax-sport 00:20:35
38 52 Ján Uher Modra 1959 6 TRAX MODRA 00:20:37
39 102 Marek Parajka Cífer 1977 4 ARKO BICI 00:20:38
40 51 Martin Grell Gáň 1998 1 0 00:20:41
41 76 Juraj Kubíček Bratislava 1986 4 Expendables cycling team 00:20:44
42 42 Štefan Hruška Hubice 1958 6 DUKLA Bratislava 00:20:45
43 70 Matej Adamec Bratislava 1982 4 0 00:20:50
44 73 Martin Chrobák Bratislava 1977 4 0 00:20:53
45 94 Štefan Novák Pezinok 1979 4 UNIQA 00:20:53
46 115 Richard Baňák Liesek 1995 4 0 00:20:54
47 68 Dušan Čičmanec Bratislava 1982 4 I-RIDERS 00:20:55
48 26 Martin Bača Malacky 1986 4 0 00:20:56
49 33 Andrejko Medlen Modra 1978 4 DRAHÝ SKIALP 00:21:00
50 120 Matej Čech Častá 1987 4 BTC Častá 00:21:05
51 107 Erik Myslík Častá 1998 1 BTC Častá 00:21:08
52 75 Radoslav Bella Bratislava 1981 4 0 00:21:12
53 95 Jozef Liška Pezinok 1978 4 Turbike 00:21:12
54 110 Viliam Huffa Rovinka 1959 6 0 00:21:14
55 20 Branislav Šimkanin Bratislava 1967 5 DROMINIDAE 00:21:17
56 55 Martin Jura Vajnory 1972 5 Vajnory 00:21:26
57 114 Marián Miklušek Viničné 1971 5 0 00:21:29
58 80 Ľudovít Švec Modra 1976 4 0 00:21:35
59 103 Ľudovít Pažický Bratislava 1969 5 RC&P team Bratislava 00:21:37
60 121 Michal Lauda Pezinok 1978 4 0 00:21:38
61 84 Michal Uváček Modra 1996 4 0 00:21:43
62 24 Michal Hošek Rohožník 1984 4 0 00:21:47
63 97 Alexander Bezový Trenčín 1959 6 AXB sport servis Trenčín 00:21:58
64 61 Pavol Rybár Bratislava 1982 4 0 00:22:09
65 25 Patrik Lonček Malacky 1973 5 SILOKING 00:22:14
66 99 Dušan Hodúr Bratislava 1969 5 AŠK Sportreport Pezinok 00:22:24
67 27 Tomáš Bolfa Rohožník 1986 4 0 00:22:26
68 71 Dušan Panák Bratislava 1961 6 ZSE cycling team 00:22:28
69 49 Radovan Ondrovič Pezinok 1976 4 Turbike 00:22:33
70 48 Pavol Šikula Nemecko 1980 4 0 00:22:36
71 104 Juraj Malatín Bratislava 1963 6 RC&P team Bratislava 00:22:43
72 23 Emil Peško Šenkvice 1964 6 P+K RACING 00:22:47
73 122 Filip Regina Modra 1988 4 0 00:22:55
74 21 Eduard Boháček Bratislava 1973 5 DROMINIDAE 00:22:58
75 108 Ivan Myslík Častá 1975 5 BTC Častá 00:23:09
76 89 Vladimír Mackuliak Bratislava 1957 6 Trax Pezinok 00:23:11
77 19 Miroslav Hornáček Bratislava 1975 5 MMM cycling sport team 00:23:12
78 123 František Griščík Bratislava 1959 6 0 00:23:14
79 46 Igro Krajčovič Blatné 1968 5 P+K RACING 00:23:29
80 15 Marek Bacigál Modra 1977 4 0 00:23:31
81 87 Erik Stojkovič Častá 1999 1 0 00:23:38
82 22 Marian Žačik Pezinok 1976 4 P+K RACING 00:23:40
83 35 Maroš Axamit Pezinok 1999 1 0 00:23:43
84 119 Ivan Butaš Vinosady 1972 5 AŠK Sportreport Pezinok 00:23:43
85 53 Matej Ševčík Modra 1998 1 0 00:23:50
86 105 Imrich Jánoš Modra 1959 6 0 00:24:02
87 4 Juraj Krajčovič Cífer 1989 4 0 00:24:13
88 88 Pavol Toth Vaňo Senec 2000 1 0 00:24:18
89 38 Ján Stojkovič Pezinok 1944 7 ŠK Cajla 00:24:19
90 17 Tomáš Lelovics Bratislava 1990 4 0 00:24:42
91 29 Vincent Hupka Svätý Jur 1953 7 CK Svätý Jur 00:24:55
92 69 Bohuslav Corič Bratislava 1959 6 0 00:24:56
93 45 Jozef Krajčovič Blatné 1984 4 0 00:24:58
94 63 Milan Liška Modra 1974 5 0 00:25:00
95 28 Rudolf Jajcay Pezinok 1950 7 CK Svätý Jur 00:25:19
96 98 Ľubica Kalivodová Pezinok 1961 3 CK Svätý Jur 00:25:45
97 16 Milan Bacigál Šenkvice 1953 7 0 00:25:53
98 113 Peter Baňák Liesek 1970 5 0 00:26:02
99 2 Martin Vaško Bratislava 2006 1 0 00:26:23
100 13 Anton Gašparík Malacky 1961 6 TJ Strojár Malacky 00:26:23
101 60 Blanka Gajdošová Trebatice 1966 3 0 00:26:30
102 6 Mariana Fiamová Svätý Jur 1974 3 CK Svätý Jur 00:26:32
103 12 Richard Kujan Modra 1981 4 0 00:26:41
104 41 Martin Papaj Bratislava 1972 5 0 00:26:44
105 36 Pavol Rybnikár Bratislava 1944 7 Budúcnosť nádejí 00:26:47
106 50 Štefan Beňo Viničné 1955 7 0 00:26:49
107 44 Alexander Gejmovský Bratislava 1983 4 0 00:28:36
108 14 Marián Gernát Modra 1977 4 0 00:28:51
109 112 Lucia Miklušková Viničné 1995 2 0 00:29:15
110 85 Peter Majtán Modra 1954 7 0 00:29:22
111 7 Ľuboš Orlický Báhoň 1999 1 0 00:29:23
112 39 Tomáš Králik Sereď 1983 4 0 00:29:32
113 43 Andrea Gejmovská Bratislava 1987 2 0 00:29:34
114 86 Marek Tettinger Bratislava 1975 5 0 00:29:54
115 66 Dezider Nagy Sládkovičovo 1955 7 0 00:30:21
116 5 Monika Macáková Šenkvice 1990 2 0 00:30:28
117 56 Maximilián Čistý Modra 2003 1 0 00:31:23
118 93 Adam Havlík Pezinok 2002 1 KOB SOKOL PEZINOK 00:32:03
119 31 Peťko Fraňo Pezinok 1971 5 DRAHÝ SKIALP 00:32:19
120 30 Jakub Fraňo Pezinok 2003 1 DRAHÝ SKIALP 00:33:18
121 101 Miroslav Poliačik Modra 1953 7 ECAV Modra 00:37:43
122 106 Tomáš Kubek Častá 1988 4 BTC Častá 99:99:99
123 1 Ivan Červenka Pezinok 1969 0 AŠK Sportreport Pezinok 99:99:99

Kategória VIP

 
  štart. číslo čas štartu meno a priezvisko mesto rok nar. klub čas
1 99 11:09:00 Dušan Hodúr Bratislava 1969 AŠK Sportreport Pezinok 00:22:24
2 49 10:19:00 Radovan Ondrovič Pezinok 1976 Turbike 00:22:33
3 89 10:59:00 Vladimír Mackuliak Bratislava 1957 Trax Pezinok 00:23:11
4 16 9:46:00 Milan Bacigál Šenkvice 1953 0 00:25:53

 

 

Rekord trasy 

Peter Vrtiš 15:34 (2014)

rekorder

 

 

 

 

 

 

GRATULUJEME!

 kompletnú fotogalériu z pretekov si môžete pozrieť na nasledujúcich odkazoch

Fotogaléria od Romana Kučeru

Fotogaléria od Dušana Hodúra

Krátke video od Dušana Hodúra

Pridať komentár

Bezpečnostný kód
Obnoviť

  1. Zažili sme
  2. Vyskúšali sme
  3. Pochodili sme
  4. Organizujeme

Neusiedlerský maratón 2017

Cestná cyklistika 30-04-2017

Po šiestich rokoch som si znova vybehol na toto kolečko okolo jazera a veľmi rýchlo som si spomenul, prečo som mal takú dlhú pauzu - je to strašnáááá nuda. Ešte úvodných 10km je celkom fajn, hneď...

Tour de Volcano 2016

Cestná cyklistika 26-07-2016

Po štvor-ročnej prestávke som dostal chuť opäť skúsiť ťažkú, ale krásnu trať Volcana. Oproti prvému ročníku bola omnoho nižšia teplota, k&u...

Pressburger triatlon 2016

Triatlon 18-07-2016

Nové podujatie na Slovensku, ktoré tento rok nahradilo tradičný Senec, kde sme obyčajne otvárali triatlonovú sezónu.  Tentokrát to bolo v Bratisla...

Garmin Varia Vision – V zornom poli

Športovec používa HW SW 04-12-2016

V tejto recenzii na mňa dýchol závan budúcnosti. Pod názvom Garmin Varia Vision sa totiž skrýva náhľadový – in sight displej. Ešte ni...

Test Garmin Edge 520

Športovec používa HW SW 27-11-2016

Garmin Edge 520 som mal k dispozícii po takmer celú sezónu 2016. Takže z testovaných zariadení je to jeden z najdlhšie testovaných kúskov. Čiast...

Predstavenie série Garmin Varia – keď id…

Športovec používa HW SW 15-07-2016

Prichádzajú dlhé letné dni. Každý kto má aspoň trocha rád bicyklovanie si nenechá ujsť príjemné chvíle stráven&eacut...

Profil stúpania Železná studienka - Hrub…

Kopce profily 14-02-2015

Alternatívne asfaltové stúpanie v bratislavskom lesoparku. Až po Kačín ľahké a vhodné aj pre menšie deti. Do druhej kategórie je zaradené kvôli záverečnému stúpaniu na Hrubý vrch.  ...

Profil stúpania na Kamzík

Kopce profily 31-10-2014

Známe a relatívne rušné asfaltové stúpanie z centra mesta až takmer k vysielaču na Kamzíku, čo viac dodať...  ...

Profil stúpania Pekná cesta

Kopce profily 07-09-2014

Známe asfaltové stúpanie z Krasnian (Rače) na hrebeň Malých Karpát a Bratislavského lesoparku. Charakteristické je svojim veľmi strmými úsekmi. Touto cestou sa dostanete na sieť spevnených ciest v les...

Výsledky Časovky Ivana Červenku na Zošku…

výsledky 24-07-2016

Ďakujeme všetkým  pretekárom, že prišli na našu časovku si zmerať sily. Ročník 2016 dopadol nasledovne...  

Propozície 2016 Časovky Ivana Červenku n…

Propozície 28-05-2016

Amatérsky športový klub AŠK Sportreport Pezinok Vás pozýva na cestnú cyklistickú časovku do kopca určenú všetkým nad&scaron...

Výsledky Časovky Ivana Červenku na Zošku…

výsledky 26-07-2015

Ďakujeme všetkým  pretekárom, že prišli na našu časovku si zmerať sily. Ročník 2015 dopadol nasledovne...  

next
prev